Skip to content

Hizmetlerimiz

Web Sitesi Yazılımları

Web sitenize en iyi tasarım ve yazılım ile sahip olun. İster size özel tasarımlar, isterseniz de hazır tasarımlarla işe koyulabiliriz.

Mobil Uygulama Yazılımı

Hayalinizdeki uygulamayı hayata geçirmek için yola bizimle çıkabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme

Mevcut yazılımınızı geliştirebilir ya da gelişimi için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz

İşe başlama ve sonlandırma süreci hakkında kısa bir bilgi paylaşımı hazırladık. Bu sayede süreç hakkında bir tutam fikir sahibi olabilirsiniz.

process_1

01. Araştırma

Sektörünüzdeki öncü firmaları ve bu alanda yapılmış en iyi projeden en kötü projeye kadar analiz yapılır. Sunum aşamasında araştırmada sonucunda elimize geçen etkileyici özellikleri harmanlayarak sizlere sunarız. Onayınız sonrasında projeye dahil ederiz.

02. Strateji

Araştırmalarda edindiğimiz bilgileri ve tecrübemizi harmanlayarak uzun yollu bir strateji planı hazırlanır. Bu plan doğrultusunda projeniz hayata geçer ve içerikleri bu doğrultuda hazırlanır.

process_2
process_3

03. Geliştirme

Tüm bu adımların sonucunda gerekli onaylar alınıp proje geliştirilmeye başlar. Geliştirme aşaması tamamlanana kadar revize talebi alınmaz. Bu süreci canlı takip edebilirsiniz. Böylelikle her gün yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.

Kullandığımız Teknolojiler

Alt yapımızda yer verdiğimiz teknolojiler aşağıda yer almaktadır. Bu teknolojiler sayesinde projelerimizi geliştiriyoruz.

Kullanmış olduğumuz yazılım dillerine uygun olarak alt yapımız hazır olarak işe başlıyoruz. Bu yüzden müşterilerimizi sunucu uğraşından uzak tutuyoruz. Sunucumuza uygun olarak geliştirmiş olduğumuz projelerde, kullanılan teknoloji bazlı oluşan tüm sorunlardan bizler sorumluyuz.

Bu sayede sistemin çalışmaması gibi bir sorun meydana gelemez. Dilerseniz ASP.net bazlı uygulamalarda geliştirebiliriz. Ancak uzman olduğumuz alanlar sol taraftaki bölümde mevcuttur.

Hayalleriniz mi var?

Gerçeğe Dönüştürün!