Skip to content

Kurumsal Web Sitesi Paketleri

Kurumsal web sitesi paketleri içinde size en uygununu seçerek, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal web sitesi paketlerinden size en uygun olanını seçebilir ve demo talep edebilirsiniz. Demo süresi 30 gündür.

Kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, ürün tanıtım sitesi vb. birçok alanda kullanmanız mümkün olan şablonlarımız ile dijital dünyaya sizde katılabilirsiniz. Aylık güncelleme paketleri ile hiç bir rakibinizden geri kalmadan, en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

7/24 Whatsapptayız...

Whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşarak, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Telefon ile görüşmek istiyorsanız, 850 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Her zaman size hizmet verebilmek için varız.

Size Uygun Kurumsal Web Sitesi Paketini Seçin

Kurumsal web sitesi paketleri seçilirken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Web sitenizde olmasını istediğiniz menü başlıklarına önceden karar vermeniz gerekiyor. Menü başlıklarının karar verilmesi hem sürecimizi hem de çalışma şeklimizi önemli derecede iyileştirir. Kurumsal web sitesi, sektörünüzle ilişkili ve sektörünüzde yer alan teknolojileri barındırması gerekmektedir. Sektörünüzde sizi öne çıkaracak özellikleri web sitenizde yayınlarsanız, kullanıcıların sitenizi ziyaret etme sıklığı bir o kadar artar. 

Teknolojinin sürekli geliştiği bu dönemde web sitesi oluşturmak artık bir ihtiyaç değil, kurumsal kimlik haline gelmiştir. İnternet dünyasında yer almak için büyük savaş veren küçük esnaftan, büyük esnafa kadar tüm firmalar dijitalleşme yolunda ciddi adımlar atmaya başladı. Tahmin edersiniz ki sektörlerin içlerinde bile teknolojiye ihtiyaç duyulması, dijital dünyaya girmek için en büyük sebep haline geldi.

Kurumsal web sitesi açmanın önemi çok büyük. Siz de kurumsal web sitesine sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Mevcut demo paketlerden en az bir tanesini talep edin. Böylelikle sizler için oluşturduğumuz demo site sayesinde, yönetim panelimizi kontrol edebilirsiniz. 

Eğer bir e-ticaret projesine ihtiyacınız varsa. Sizin için hazırladığımız e-ticaret paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları çok değişkendir. Bunun en büyük sebebi kullanılan teknolojilerdir. Eğer kullandığınız teknoloji büyük ve ücretli bir platforma sahipse doğal olarak paket fiyatları sitenin işleyişi basit bile olsa yükselir. Burada müşterinin ihtiyaçlarının iyi şekilde analiz edilmesi gerekiyor. Her müşteri ücretli yazılım kullanmak zorunda değildir. Bu yüzden sizin ihtiyacınıza en uygun paketi seçip prensipte ona göre anlaşmanız gerekmektedir. En ucuz kurumsal web sitesine sahip olma isteği doğru bir istektir. Ancak ucuz diye bir firmayla başlamak doğru bir iş olmaktan ziyade zararları ve riskleri olan bir işe dönüşebilir.